Forge of Empires

FORGE OF EMPIRES

Online strategická hra Forge of Empires

Rozvoj vlastního města a císařství, pečování o obyvatele a přeměna několika slaměných chatek ve vzkvétající říši. To je online strategická hra Forge of Empires, která exceluje v řemeslně kvalitním zpracování těch dobře známých. Základem je samozřejmě rozmisťování a stavba různých budov, správa surovin, zadávání výroby a výzkumu, a čas od času také válečné výpady do okolních provincií. Velice příjemná na poslech i na pohled.

Další výhodou je obrovské množství obsahu. Ve hře svou říši opravdu provádíte z doby kamenné až do vesmírného věku. Zpočátku přemýšlíte, co přidělat na valník, aby to tak nedrncalo, když jej zvířata táhnou po nerovné zemi. A jakmile vás napadne kolo, můžete pak vymýšlet třeba ovocné sady. Nebo zpracování dřeva či můžete vylepšovat stavební postupy…. Technologií k vyzkoumání jsou stovky a všechny odemykají nové budovy a mechaniky. Pokud vás baví zkrášlovat město, rozšiřovat a přidávat stále nové stavby, které dál a dál zvyšují prosperitu vašeho lidu, Forge of Empires jen tak neomrzí.

>>Hrát Zdarma<<

 

Nejnovější trailer hry ukazuje některé z nejlepších typických vlastností této strategické online hry a umožňuje ti nahlédnout do světa, ve kterém se hra odehrává. Jde po stopách hrstky osadníků na jejich cestě věky až do doby středověku a ukazuje, jak tvá vzkvétající říše dobývá svět. Je už na tobě, jestli budeš tuto strategickou hru hrát jako mírumilovný vladař nebo zlý císař, který napadá sousedy. V této velkolepé online hře rozhoduješ sám, jak mocné tvé impérium bude

Forge of Empires je taková webová Civilizace, což je sice na jednu stranu fajn, ale na druhou může někoho napadnout – „No jo, ale proč bych měl hrát tohle a ne opravdovou Civilizaci?“ Když pomineme kacířskou možnost, že se dá hrát oboje naráz, FOE láká hlavně komunitní stránkou a samozřejmě faktem, že u ní nemusíte sedět několik hodin v kuse, když si chcete odpočinout u hry. Jednou za čas si odskočit posbírat produkci a zadat nový výzkum? Proč ne.

Jak hru hodnotí ostatní:

“Forge of Empires stojí za zahrání. Je krásným příkladem toho, proč se žánr webových strategií usadil na dlouhá léta na výsluní platformy, a pryč se mu rozhodně nechce. Trpí sice na pár klasických nešvarů typických pro browserové hry, ale vyvažuje to dobrými produkčními hodnotami a mořem obsahu.”

 

>>Hrát Zdarma<<

 

Nezaujala vás tato hra? Vyberte si z jiných online strategických her a hrejte zdarma ještě dnes.