Game of Thrones

GAME OF THRONES

Online strategická hra Game of Thrones

Hra o trůny ( Game of Thrones) je konečně online! Zachraňte zemi decimovanou nekonečnými sváry sedmi království. Postavte základnu, rozšiřujte svoje území, zajistěte výcvik bojových jednotek a vše postupně vylepšujte, dokud celou Hru o trůny online neovládnete! Hra vyniká úchvatnou 3D grafikou a skvělou hratelností.

Jedná se o zpracování podle seriálů a jedná se o online zpracování, takže si zahrajete i s hráči po celém světě. Čeká na vás množství různých úkolů, za které budete samozřejmě dostávat odměny. Za ty si pak můžete nakoupit vylepšení pro vaši postavu. Navíc se ke hře Game of Thrones můžete připojit odkudkoliv. Ať jste fanoušek knih nebo seriálu, hra vás bude určitě bavit. Tak se do toho pusťte.

Tato vizuálně ohromující adaptace hitových televizních seriálů můžete hrát zdarma onlline a nejlepší je, že je kompatibilní prakticky s každým hlavním webovým prohlížečem. Vše, co potřebujete, je e-mailová adresa, která vám umožní nakročit vaši cestu a stát se nejmocnějším pánem ve Westerosu.

Začněte hned výběrem mezi Margaery Tyrell, Johnem Snowem, Daenerys Targaryen, Nočním králem anebo Aryout Stark. Odtud si musíte vybrat, jakou speciální dovedností chcete, aby vaše postava začala, ať již jako svůdce, mága nebo válečníka.

Ovládání hry: myší, přepnutí na fullscreen kliknutím na čtveřici šipek v horní liště hry

>>Hrát Zdarma<<

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Zažijte Saga – Prozkoumejte zemi Westeros, setkávejte se slavnými postavami ze seriálu a ujměte se své role v  Sedmi královstvích. Možná si jednoho dne můžete dokonce nárokovat Železný trůn!
  • Amass Your Army – Budete potřebovat pevný nedobytný hrad, ze kterého budete vysílat silnou armádu, která ho ochrání. Samozřejmě rozšiřujte svůj vliv.  Přijímejte a trénujte širokou škálu typů vojáků a dokonce i slavných postav z televizní show.
  • Přineste mír do Westerosu – Bitvy sedmi království dlouhou dobu roztrhaly Westerose a obyčejný lid platí tu nejtěžší daň. Můžete ukončit jejich nekonečné hašteření a přinést do země stabilitu a mír? Pevně věříme, že ano, tak neváhejte a zahrajte si ještě dnes.

>>Hrát Zdarma<<

 

 

 

Nezaujala vás tato hra? Vyberte si z jiných online strategických her a hrejte zdarma ještě dnes.