VIKINGS – VÁLKA KLANŮ

VIKINGS: VÁLKA KLANŮ

Sever čeká!

Následuj své srdce a zvol si cestu válečníka – cestu Jarla! Pod svým praporem můžeš sestavit nejmocnější válečníky a získat status skutečného Konunga. Jednej chladně a rozhodně! Ukaž svým nepřátelům, že jsi skutečným dobyvatelem severních zemí. Nastal čas, aby jsi zvítězil!

Promysli si pečlivě svou přezdívku a zadej ji jednoduše níže po kliknutí na výzvu hry zdarma.

 

>>Hrát Zdarma<<

 

LEGENDA:

Šamani vkročili do severních zemí. Mají mystické znalosti a jedinečné schopnosti: pouze oni mohou vyhnat Duchy a získat fragmenty runy.

Svolejte šamany a začněte novou éru dobytí. Vaši věrní služebníci půjdou do tmy, do propasti, do všech koutů Země ničíc jejich slávu se svými novými trofejemi.

Přišel čas. Vyzbrojte své jednotky na pochod a útoky s těmi, kteří mají moc, jejichž jména jsou naplněna touto mocí, v těch, v nichž leží začátek i věčnost. Věčnost severu!

NÁPOVĚDA

Cesta Jarl je trnitá a namáhavá, dokonce i ti nejzkušenější a nejmocnější vládci někdy potřebují radu. Oracle vyslyšel vaši prosbu a podělil se o své posvátné znalosti, aby zmírnil vaše břemeno. Pečlivě si jej prostudujte ať můžete navýšit sílu svého města a své armády pro poražení všech nepřátel. Skutečná síla spočívá nejen v obrovských armádách, ale ve správných rozhodnutích. Pamatujte, že vědění může být stejně ostré jako jakýkoli meč, pokud je správně namířeno.

ZDROJE

Vybudování nepřekonatelného města, vytvoření armády, ochrana vaší země před nepřátelskou invazí – to vše vyžaduje zdroje a čím více, tím lépe. Měli byste tvrdě pracovat a stavět budovy zdrojů, abyste získali vše, co potřebujete. Řezivo se vyrábí v dřevařském mlýně, kamení samozřejmě v kamenolomu, železo v dole a jídlo pochází z farmy. Upgradujte vaše zařízení a zdroje budou růst! Moudrý Jarl má však vždy několik zdrojů bohatství, takže nezapomeňte vysílat své jednotky k nájezdu do jiných zemí. Nezapomeňte si získat spojence a připojit se ke klanu. V případě potřeby se vám může hodit konvoj od vašeho přítele. Pamatujte, že prosperita vašeho města je věcí vaší cti jako Jarla.

 

Hra VIKINGOVÉ – Válka klanů zdarma online

  • Hra  VIKINGS – Válka klanů
  • Strategická zábavná napínavá hra
  • Bez nutnosti instalace.
  • Zcela zdarma. Zdarma registrace i celá hra.
  • Velmi dobrá grafika a hratelnost.

 

Video jak vypadá hra  Vikingové – válka klanů: